NEOLINE WowCam

Kamera samochodowa Neoline WowCam umożliwia dyskretne nagrywanie wideo w wysokiej jakości, a jej kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwy montaż na przedniej lub tylnej szybie pojazdu (także pionowej). Rejestrator jest wyposażony w zaawansowane funkcje takie jak łączność Wi-Fi, czujnik wykrywający uderzenia i przeciążenia (G-sensor), obiektyw o szerokim kącie widzenia, kodek H.265, opcjonalny tryb parkingowy z wykrywaniem wstrząsu, ruchu i nagrywaniem poklatkowym (wymagane dodatkowe wyposażenie). Zapewnia kompleksowe bezpieczeństwo podróży, nawet w trudnych warunkach pogodowych. 

Niewiarygodnie kompaktowy

Dzięki super kompaktowej konstrukcji Neoline WOWCAM można wygodnie umieścić za lusterkiem wstecznym, nie zasłaniając kierowcy pola widzenia. Nisko umieszczony obiektyw sprawia, że kamera może być w około 90% ukryta za przyciemnianym paskiem na górze przedniej szyby. Dla Twojej wygody przyciski sterujące i wskaźnik działania znajdują się również na dole.

_Neoline-WowCam_00

Nagrywanie wideo w prawdziwej rozdzielczości Full HD

Wyraźne nagrywanie wideo przy każdej pogodzie i przy każdym oświetleniu. Stabilizacja optyczna pomaga zapobiegać rozmyciu obrazu o zmierzchu i w nocy. Wysoka przepływność zapewnia bardzo szczegółowe rejestrowanie zdarzeń drogowych.

Wi-Fi i aplikacja Neoline Connect

Natychmiast oglądaj filmy i zarządzaj plikami na smartfonie za pomocą aplikacji mobilnej Neoline Connect. Pomoże ona szybko odtworzyć okoliczności wypadku drogowego lub innej spornej sytuacji. Wymagane pliki możesz pobrać na swój smartfon, udostępnić je na YouTube lub wysłać za pośrednictwem komunikatora.

Prostota obsługi

Tylko dwa przyciski do podstawowych zadań: formatowania karty, ustawień Wi-Fi i ustawień mikrofonu. Możesz łatwo i szybko skonfigurować swoją WOWCAM za pomocą aplikacji Neoline Connect na swoim smartfonie. Alerty głosowe będą informować Cię o kluczowych działaniach rejestratora, w tym o rozpoczęciu i zakończeniu nagrywania wideo.

Wiele możliwości instalacji

Kompaktowa obudowa WOWCAM umożliwia wykorzystanie urządzenia jako kamery przedniej lub tylnej. Uchwyt umożliwia montaż wideorejestratora na pionowej szybie, dzięki czemu model może być stosowany w samochodach ciężarowych i autobusach.

Wydajne nagrywanie wideo

Neoline WOWCAM zapisuje na karcie pamięci dwa razy więcej wideo, dzięki zaawansowanemu formatowi kompresji wideo H.265. Zmniejsza to użycie karty pamięci i wydłuża jej żywotność. Urządzenie obsługuje karty pamięci o pojemności do 128 GB, na których można zapisać do 24 godzin wideo.

Wszystkie wydarzenia są w centrum uwagi

Wielosoczewkowy obiektyw zapewnia płynne i wyraźne nagrania, gdy obiekty w kadrze szybko się poruszają. WOWCAM rejestruje z dużą dokładnością to, co dzieje się na drodze, nawet przy pochmurnej pogodzie, o zmierzchu i w nocy.

Szeroki kąt widzenia kamery

Szeroki kąt widzenia obiektywu, wynoszący 140°, pozwala uchwycić w kadrze więcej otoczenia bez utraty przy tym ważnych szczegółów. WOWCAM rejestruje do czterech pasów ruchu i pobocza drogi.

Tryb parkingowy

Całodobowy monitoring CCTV podczas Twojej nieobecności, ochrona przed wandalami i nieostrożnymi kierowcami. Automatycznie rozpoczyna nagrywanie po uruchomieniu czujnika wstrząsów lub wykryciu ruchu w polu widzenia kamery. 

* Wymagane jest ciągłe zasilanie rejestratora (także po wyłączeniu zapłonu) za pomocą dodatkowego adaptera zasilania podłączonego na stałe do instalacji elektrycznej pojazdu.

Inteligentny czujnik wstrząsów

Po aktywacji czujnika wstrząsów (G Sensor) Neoline WOWCAM automatycznie blokuje i zabezpiecza nagrywany wtedy plik wideo przed usunięciem. Zawsze możesz być pewien, że ważny moment zostanie zapisany.

Nagrywanie poklatkowe (Time Lapse)

Nagrywanie wideo przy niższej liczbie klatek na sekundę. Wygodne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci i przechowywać nagrania z aż do 10 dni.

Wymagane jest ciągłe zasilanie rejestratora (także po wyłączeniu zapłonu) za pomocą dodatkowego adaptera zasilania podłączonego na stałe do instalacji elektrycznej pojazdu oraz włączenie trybu parkingowego za pomocą aplikacji mobilnej.

Maksymalna niezawodność

Neoline WOWCAM posiada wbudowany superkondensator, który zapewnia szybkie uruchomienie i stabilną pracę rejestratora w przypadku wahań temperatury. Nie ma ryzyka przegrzania, eksplozji baterii czy utraty ostatnio nagranych plików.