NEOLINE Wide S61

produkt archiwalny – niedostępny

Wysokiej jakości miniaturowy wideorejestrator samochodowy z wbudowanym modułem WiFI. Zapewnia wyśmienity obraz dzięki wydajnemu procesorowi, matrycy Sony, funkcji WDR oraz filtrowi antyodblaskowemu CPL na obiektywie. Sprawia to, że wraz z rozszerzonym zestawem akcesoriów znajdujących się w komplecie, Neoline Wide S61 jest w swojej klasie cenowej jednym z najbardziej atrakcyjnych wideorejestratorów na rynku. Rejestrator posiada 3-osiowy akcelerometr (grawitacyjny czujnik wstrząsów, G-sensor) oraz  zaawansowany czujnik ruchu, który aktywuje nagrywanie wideo, gdy ruchomy obiekt pojawi się w polu widzenia obiektywu kamery. Dzięki temu, Neoline Wide S61 może pełnić rolę urządzenia monitorującego na parkingu lub podczas nocnego postoju samochodu, które będzie wykonywać nagrania potwierdzające wandalizm, stłuczki lub kradzież.

produkt archiwalny – niedostępny

Kompaktowy rozmiar

Neoline Wide S61 jest jednym z najmniejszych widoorejestratorów samochodowych na rynku. Jego wymiary są niewiele większe od pudełka zapałek, dzięki czemu nie będzie przyciągał uwagi na parkingu, gdy pozostawisz go wewnątrz samochodu.

Wysoka jakość obrazu

Wysoka jakość i szczegółowość obrazu zapisywanego przez Noeline Wide S61 są osiągane dzięki zastosowaniu wydajnego procesora Novatek oraz matrycy Sony Exmor. Taka mocna baza techniczna sprawia, że rejestrator nagrywa wideo o rozdzielczości Full HD 1920x1080px z szybkością 30 klatek na sekundę. Pozwala to uzyskać obraz o wyśmienitej jakości i wysokiej detaliczności.

Antyrefleksyjny filtr CPL

Rejestrator Neoline Wide S61 posiada filtr antyodblaskowy CPL zamontowany na obiektywie. Służy on do zmniejszenia ilości refleksów słonecznych i odbić wnętrza kabiny na przedniej szybie samochodu (np. widoczne na szybie odbicia deski rozdzielczej). Ponadto filtr antyodblaskowy CPL znacznie poprawia kontrast zapisywanego obrazu.

Połączenie Wi-Fi ze smartfonem

Neoline Wide S61 jest wyposażony w moduł Wi-Fi, a aplikacja jest dostępna dla użytkowników App Store i Google Play. Dzięki temu można zapisać niezbędne pliki wideo w pamięci smartfona lub przesłać je do Internetu, a także dołączyć kartę pamięci do protokołu policji drogowej. Użytkownik może również dostosować ustawienia rejestratora do swoich preferencji.

WDR - poprawa jakości obrazu w trudnych warunkach

Neoline Wide S61 jest wyposażony w funkcję WDR (Wide Dynamic Range), która poprawia jakość obrazu poprzez zrównoważenie jego parametrów w intensywnie i szybko zmieniających się warunkach oświetleniowych. Jest to szczególnie ważne, np. przy wjeżdżaniu do tunelu i wyjeżdżaniu z niego w bezpośrednie, mocne światło słoneczne. Dzięki funkcji WDR jakość nagrań wideo z rejestratora Neoline Wide S61 zawsze będzie wysoka, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Obiektyw o szerokim kącie widzenia

Wideorejestrator Neoline Wide S61 został wyposażony w wysokiej jakości szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 140º, który obejmuje nawet 5 pasów jezdni bez zniekształcania obrazu. Rejestrator nagrywa naprawdę wszystko, co dzieje się na drodze, dzięki czemu nagrania mogą być pomocne podczas oceny zdarzeń na drodze lub przy rozstrzyganiu ewentualny sporów.

Odporność na niekorzystne warunki pogodowe

Neoline Wide S61 posiada wewnętrzne źródło zasilania w postaci superkondensatora, a nie standardowego akumulatora. Superkondensator jest znacznie bardziej odporny na niskie i wysokie temperatury oraz posiada dużo większą żywotność. Dzięki temu rozwiązano wiele typowych dla wideorejestratorów problemów, takich jak uszkodzenia akumulatora w wyniku przegrzania (puchnięcie) lub obniżenie wydajności w niskich temperaturach, co w konsekwencji może skutkować brakiem zasilania i utratą ostatnio zapisywanych plików.  

System ostrzegania o zatrzymaniu nagrywania

Aby zapobiec przypadkowemu brakowi zapisu, Neoline Wide S61 został wyposażony w funkcję powiadamiania o zatrzymaniu nagrywania. O takich przypadkach rejestrator poinformuje specjalnym sygnałem dźwiękowym.

Czujnik ruchu - monitoring na parkingu

Niewielkie kompaktowe rozmiary Neoline Wide S61 umożliwiają używanie go niemal niezauważalnie jako urządzenia monitorującego na parkingu lub podczas nocnego postoju samochodu, które będzie wykonywać nagrania potwierdzające wandalizm, stłuczki lub kradzież. Wbudowany zaawansowany czujnik ruchu aktywuje nagrywanie wideo, gdy ruchomy obiekt pojawi się w polu widzenia obiektywu kamery. Nagrywanie zostanie automatycznie zakończone kilka sekund po zniknięciu ruchomego obiektu.

Rozszerzony zestaw akcesoriów

Neoline Wide S61 posiada w standardowym wyposażeniu praktyczną ładowarkę samochodową z dwoma gniazdami USB, z których jedno może być używane do zasilania rejestratora, a drugie do ładowania urządzeń mobilnych. W zestawie znajdują się również dwa rodzaje uchwytów montażowych do szyby samochodu — jeden z przyssawką, drugi z taśmą samoprzylepną 3M.

Copyright © ESSA  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie opracowane przez firmę ESSA materiały graficzne i tekstowe, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne oraz opisy produktów marki Neoline w polskiej wersji językowej, które zostały opublikowane tutaj, a także na dowolnej innej stronie internetowej zarządzanej przez firmę ESSA są prawnie chronioną oryginalną własnością intelektualną firmy ESSA. Bez pisemnej zgody firmy ESSA zabronione jest ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja, publikacja oraz wszelkie inne wykorzystanie do celów komercyjnych. Z materiałów tych mogą korzystać bez specjalnej zgody tylko odbiorcy hurtowi współpracujący z ESSA, jeżeli produkty marki Neoline prezentowane w ich ofertach są dostarczane wyłącznie przez firmę ESSA.