NEOLINE G-Tech X62

Wideorejestrator samochodowy z dwiema kamerami, który z przodu nagrywa wideo w rozdzielczości 2K Quad HD (2560x1440px), a wewnątrz kabiny samochodu w rozdzielczości Full HD (1920×1080 px).Rejestrator posiada panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 2.8 cala z wysokiej jakości matrycą IPS, 3-osiowy akcelerometr – grawitacyjny czujnik wstrząsów (G-sensor), kodek H.264 / H.265, funkcję WDR, szklane obiektywy z przysłonami F/1.6 i F/1.8 oraz uchwyt magnetyczny przyklejany do szyby. Oprócz zastosowań w samochodach prywatnych, tego rodzaju rejestratory doskonale sprawdzają się również w taksówkach, autobusach, ciężarówkach oraz w samochodach dostawczych.

2 kamery o szerokim kącie widzenia

Wideorejestrator Neoline G-Tech X62 jest wyposażony w dwie kamery: przednią i wewnętrzną z trybem nocnym do rejestracji obrazu w kabinie samochodu. Kamera przednia ma szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 140º, który obejmują 5 pasów jezdni bez zniekształcania obrazu. Kąt widzenia obiektywu kamery wewnętrznej wynosi 120º. Rejestrator nagra naprawdę wszystko, co dzieje się na drodze przed pojazdem i wewnątrz jego kabiny, dzięki czemu nagrania mogą być pomocne podczas oceny zdarzeń lub przy rozstrzyganiu ewentualny sporów.

Szczegółowy obraz 2K Quad HD

Przednia kamera Neoline G-Tech X62 nagrywa w rozdzielczości 2K Quad HD (2560×1440 px) przy 30 klatkach na sekundę, co zapewnia prawie dwukrotny wzrost szczegółowości w porównaniu ze standardowym Full HD. Numery tablic rejestracyjnych samochodów są czytelne z odległości do 15 metrów w dzień i do 12 metrów o zmierzchu i w nocy. Wyraźny obraz przy słabym oświetleniu jest wynikiem zastosowania przedniego sensora optycznego 5 Mpx i światłoczułego szklanego obiektywu z przysłoną F/1.6, co jest rzadko spotykane nawet w urządzeniach klasy Premium. Kamera  wewnętrzna ma szklany obiektyw z przysłoną F/1.8 i nagrywa w rozdzielczości Full HD (1920×1080 px) z szybkością 30 kl./sek. 

Ekran z matrycą IPS

Dzięki komfortowemu wyświetlaczowi z wysokiej jakości matrycą IPS o przekątnej 2.8 cala użytkownik może dokonywać ustawień i oglądać nagrane filmy pod dowolnym kątem bez obniżenia jakości obrazu.

Możliwość zapisu do 26 godzin nagrań

Neoline G-Tech X62 może korzystać z wydajnego kodeka H.265, który pozwala osiągnąć wysoki stopień kompresji bez utraty jakości. Urządzenie obsługuje karty pamięci micro-SD o pojemności do 256 GB, a łączny czas zgromadzonych na karcie nagrań wideo może wynosić do 26 godzin.

Kamera wewnętrzna z trybem nocnym

W standardowym wyposażeniu Neoline G-Tech X62 znajduje się kamera wewnętrzna Full HD, która jest przeznaczona do filmowania wnętrza kabiny pojazdu. Gdy poziom oświetlenia rejestrowany przez przednią kamerę jest niski, kamera w kabinie automatycznie przełącza się w tryb czarno-biały, aby zapewnić szczegółowe rejestrowanie zdarzeń wewnątrz samochodu przy słabym oświetleniu. Ponadto, gdy kamera wewnętrzna przełączy się w tryb czarno-biały, to zostanie również automatycznie załączone doświetlanie kabiny światłem w paśmie podczerwieni (IR).

WDR - poprawa jakości obrazu w trudnych warunkach

Rejestrator Neoline G-Tech X62 wyposażony jest w funkcję WDR (Wide Dynamic Range), która poprawia jakość obrazu poprzez zrównoważenie jego parametrów w intensywnie i szybko zmieniających się warunkach oświetleniowych. Jest to szczególnie ważne, np. przy wjeżdżaniu do tunelu i wyjeżdżaniu z niego w bezpośrednie mocne światło słoneczne. Dzięki funkcji WDR jakość nagrań wideo z rejestratora Neoline G-Tech X62 zawsze pozostaje wysoka nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

Praca w różnych warunkach klimatycznych

Neoline G-Tech X62 ma wewnętrzne awaryjne podtrzymanie zasilania w postaci superkondensatora, a nie standardowego akumulatora. Superkondensator jest bardziej odporny na niskie i wysokie temperatury otoczenia oraz posiada dużo większą żywotność. Dzięki temu rozwiązano wiele typowych dla wideorejestratorów problemów, takich jak uszkodzenia akumulatora w wyniku przegrzania (puchnięcie) lub obniżenie wydajności w niskich temperaturach, co w konsekwencji może skutkować brakiem zasilania i utratą ostatnich nagrań. Wewnętrzne podtrzymanie zasilania zapewnia poprawne zakończenie trwającego zapisu wideo w przypadku nagłego odłączenia podstawowego zasilania rejestratora. Do normalnej pracy konieczne jest podłączenie urządzenia do zewnętrznego źródła zasilania.  

KAMERA PRZEDNIA

KAMERA WEWNĘTRZNA

Copyright © ESSA  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie opracowane przez firmę ESSA materiały graficzne i tekstowe, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne oraz opisy produktów marki Neoline w polskiej wersji językowej, które zostały opublikowane tutaj, a także na dowolnej innej stronie internetowej zarządzanej przez firmę ESSA są prawnie chronioną oryginalną własnością intelektualną firmy ESSA. Bez pisemnej zgody firmy ESSA zabronione jest ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja, publikacja oraz wszelkie inne wykorzystanie do celów komercyjnych. Z materiałów tych mogą korzystać bez specjalnej zgody tylko odbiorcy hurtowi współpracujący z ESSA, jeżeli produkty marki Neoline prezentowane w ich ofertach są dostarczane wyłącznie przez firmę ESSA.