NEOLINE Flash 2K

Neoline FLASH 2K to wysokowydajna kamera samochodowa zaprojektowana z myślą o optymalnej jakości wideo dzięki rozdzielczości 2K QUAD HD i technologii HDR, która zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Rejestrator o niewielkiej kompaktowej konstrukcji jest wyposażony w łączność Wi-Fi, czujnik wykrywający uderzenia i przeciążenia (G-sensor), obiektyw o szerokim kącie widzenia, kodek H.265, opcjonalny tryb parkingowy z wykrywaniem wstrząsu i nagrywaniem poklatkowym (wymagane dodatkowe wyposażenie). Sprawia to, że jest on niezbędnym narzędziem oferującym płynne nagrywanie i bezpieczne przechowywanie nagrań, które zapewnia bezpieczeństwo na drodze i spokój ducha podczas każdej podróży.

Niezwykle szczegółowe nagrywanie obrazu w rozdzielczości 2K QUAD HD

Doskonała jakość wideo dzięki wysokiej rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Neoline FLASH 2K jest idealny dla tych, którzy chcą maksymalnej rozdzielczości w każdym kadrze.

HDR to najlepsze rozwiązanie w trudnych warunkach nagrywania

Kamera samochodowa Neoline FLASH 2K jest wyposażona w technologię High Dynamic Range (HDR). Pomaga to uchwycić szczegółowy obraz, gdy nagle zmienia się światło. Na przykład podczas jazdy pod ostrym słońcem, wjeżdżania/wyjeżdżania z tunelu lub w nocy, gdy włączone są reflektory.

Wysokiej jakości optyka

Wielosoczewkowy obiektyw ma niewiarygodnie wysoką przysłonę F/1.7, która pozwala zgromadzić więcej światła i znacznie uwypuklić ciemne obszary kadru. Jest to szczególnie ważne podczas jazdy nocą lub w warunkach słabego oświetlenia.

Wi-Fi i aplikacja "RoadVideo" do obsługi za pośrednictwem smartfona

Natychmiast oglądaj filmy i zarządzaj plikami na smartfonie za pomocą aplikacji mobilnej „RoadVideo”. Pomoże ona szybko odtworzyć okoliczności wypadku drogowego lub innej spornej sytuacji. Wymagane pliki możesz pobrać na swój smartfon, udostępnić je na YouTube lub wysłać za pośrednictwem komunikatora.

Kompaktowy i dyskretny

Neoline FLASH 2K jest bardzo dyskretny i nie przyciąga uwagi ze względu na małą obudowę. Wideorejestrator można łatwo schować za lusterkiem wstecznym, aby nie ograniczał kierowcy pola widzenia Tymczasem mały, ale czytelny i jasny wyświetlacz IPS pozwala na bieżąco śledzić status nagrywania.

Szeroki kąt widzenia

Szeroki kąt widzenia obiektywu, wynoszący 140°, pozwala uchwycić w kadrze więcej otoczenia bez utraty przy tym ważnych szczegółów. Neoline FLASH 2K rejestruje do czterech pasów ruchu i pobocza drogi.

Inteligentny czujnik wstrząsów

Po aktywacji czujnika wstrząsów (G Sensor) Neoline FLASH 2K automatycznie blokuje i zabezpiecza nagrywany wtedy plik wideo przed usunięciem. Zawsze możesz być pewien, że ważny moment zostanie zapisany.

Tryb parkingowy

Całodobowy monitoring CCTV podczas Twojej nieobecności, ochrona przed wandalami i nieostrożnymi kierowcami. Automatycznie rozpoczyna nagrywanie po uruchomieniu czujnika wstrząsów.

* Wymagane jest ciągłe zasilanie rejestratora (także po wyłączeniu zapłonu) za pomocą dodatkowego adaptera zasilania podłączonego na stałe do instalacji elektrycznej pojazdu.

Bezpieczne przechowywanie plików wideo

Format zapisu plików wideo TS – 100% nagranych filmów jest bezpiecznie przechowywanych na karcie pamięci. Jeśli nagle przestaniesz nagrywać (odłączysz zasilanie) cały nagrany materiał zostanie w 100% zapisany.

Nagrywanie poklatkowe (Time Lapse)

Nagrywanie wideo przy niższej liczbie klatek na sekundę. Wygodne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci i przechowywać nagrania z aż do 10 dni.

Wymagane jest ciągłe zasilanie rejestratora (także po wyłączeniu zapłonu) za pomocą dodatkowego adaptera zasilania podłączonego na stałe do instalacji elektrycznej pojazdu oraz włączenie trybu parkingowego za pomocą aplikacji mobilnej.

Obsługa kart pamięci o dużej pojemności

Dzięki obsłudze kart pamięci o pojemności do 256 GB możliwe jest przechowywanie na karcie pamięci plików wideo o łącznym czasie trwania około dwóch dni lub prawie 4000 kilometrów podróży.