NEOLINE Wide S49

Stylowy wideorejestrator samochodowy Full HD z szybkim obiektywem o bardzo szerokim kącie widzenia 155º wraz z dodatkową tylną kamerą VGA pozwala nagrać każdą podróż zarówno z przodu, jak i z tyłu samochodu. Urządzenie zapewnia wysoką jakość nagrań wideo dzięki wydajnemu procesorowi, matrycy Sony oraz funkcji WDR. Rejestrator posiada także rozszerzony tryb parkingowy, wyjście HDMI, możliwość robienia zdjęć, duży ekran 3″ oraz pakiet asystentów wspomagających kierowcę podczas podróży.

produkt archiwalny – niedostępny

Dwukanałowe nagrywanie

Rejestrator Neoline Wide S49 wyposażony jest w przednią kamerę Full HD oraz dodatkową kamerę VGA, która rejestruje sytuację na drodze za pojazdem. Tylną kamerę można zamontować w wewnątrz kabiny samochodu (tylne okno) lub na tylnym zderzaku. Ta ostatnia opcja dobrze się sprawdza w pojazdach transportu publicznego lub w samochodach ciężarowych.

Tryb parkingowy

Neoline Wide S49 jest wyposażony w tryb parkingowy współpracujący z zaawansowanym czujnikiem ruchu i trójosiowym akcelerometrem (G-sensor). Rejestrator może być używany jako urządzenie monitorujące na parkingu lub podczas nocnego postoju samochodu, które będzie wykonywać nagrania potwierdzające wandalizm, stłuczki lub kradzież. Wbudowany czujnik ruchu aktywuje nagrywanie wideo, gdy ruchomy obiekt pojawi się w polu widzenia obiektywu kamery, a akcelerometr dodatkowo zabezpieczy pliki wideo przed nadpisaniem w przypadku wykrycia wibracji lub kolizji.

Obraz o wysokiej jakości Full HD

Wysoka jakość i szczegółowość obrazu zapisywanego przez Noeline Wide S49 są osiągane dzięki zastosowaniu bardzo wydajnego procesora, matrycy Sony Exmor, funkcji WDR oraz wysokiej klasy obiektywu z przysłoną F/1.8. Taka mocna baza techniczna umożliwia rejestratorowi nagrywanie filmów o rozdzielczości Full HD 1920x1080px z szybkością 30 klatek na sekundę. Pozwala to uzyskać szczegółowy obraz o wysokiej jakości zarówno w świetle dziennym, jak i w nocy.

WDR - poprawa jakości obrazu w trudnych warunkach

Neoline Wide S49 jest wyposażony w funkcję WDR (Wide Dynamic Range), która poprawia jakość obrazu poprzez zrównoważenie jego parametrów w intensywnie i szybko zmieniających się warunkach oświetleniowych. Jest to szczególnie ważne, np. przy wjeżdżaniu do tunelu i wyjeżdżaniu z niego w bezpośrednie, mocne światło słoneczne. Dzięki funkcji WDR jakość nagrań wideo z rejestratora Neoline Wide S49 zawsze będzie wysoka, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Obiektyw o bardzo szerokim kącie widzenia

Wideorejestrator Neoline Wide S49 został wyposażony w wysokiej jakości szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 155º, który bez problemu obejmuje 5 pasów jezdni. Rejestrator nagrywa naprawdę wszystko, co dzieje się na drodze, dzięki czemu nagrania mogą być pomocne podczas oceny zdarzeń na drodze lub przy rozstrzyganiu ewentualny sporów.

Duży ekran z interfejsem przyjaznym dla użytkownika

Neoline Wide S49 posiada intuicyjny interfejs oraz duży wyświetlacz 3 cale, który pozwala wygodnie przeglądać nagrane filmy na rejestratorze oraz zapewnia komfortową obsługę urządzenia. Nawet mało doświadczony użytkownik będzie mógł z niego sprawnie korzystać już od pierwszego włączenia.

Ważny asystent w razie kolizji lub wypadku

Wideorejestrator Neoline Wide S49 posiada możliwość dodawania do nagrywanych filmów wideo oraz wyświetlania znaczników zawierających datę, czas i numer rejestracyjny pojazdu. Pliki wideo, które podczas odtwarzania posiadają widoczne znaczniki daty i czasu, mogą być dopuszczone oraz uwzględnione jako materiał dowodowy podczas rozstrzygania spornych spraw.

Copyright © ESSA  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie opracowane przez firmę ESSA materiały graficzne i tekstowe, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne oraz opisy produktów marki Neoline w polskiej wersji językowej, które zostały opublikowane tutaj, a także na dowolnej innej stronie internetowej zarządzanej przez firmę ESSA są prawnie chronioną oryginalną własnością intelektualną firmy ESSA. Bez pisemnej zgody firmy ESSA zabronione jest ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja, publikacja oraz wszelkie inne wykorzystanie do celów komercyjnych. Z materiałów tych mogą korzystać bez specjalnej zgody tylko odbiorcy hurtowi współpracujący z ESSA, jeżeli produkty marki Neoline prezentowane w ich ofertach są dostarczane wyłącznie przez firmę ESSA.