NEOLINE Wide S39

Wideorejestrator samochodowy w przystępnej cenie wyposażony w zaawansowany aktywny tryb nocny NightVision, wydajny procesor Novatec oraz funkcję WDR. Aktywny filtr światła NightVision to unikalna technologia noktowizyjna zapewniająca wysoką szczegółowość w warunkach bardzo słabego oświetlenia lub nawet w prawie całkowitej ciemności. Dzięki temu rejestrator zawsze nagrywa wysokiej jakości detaliczny obraz zarówno w dzień, jak i w nocy. Rejestrator Neoline Wide S39 posiada duży komfortowy wyświetlacz o przekątnej 3 cale, standardowy tryb parkingowy współpracujący z czujnikiem wstrząsu i ruchu, a także uchwyt montażowy umożliwiający szybki obrót rejestratora o kąt 360º, co może być przydatne podczas wykonywania nagrań kontroli drogowej. Wideorejestrator Neoline Wide S39 jest więc idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy dysponując ograniczonym budżetem poszukują jednocześnie rejestratora o wysokiej jakości wykonania, posiadającego dobre właściwości techniczne oraz większość najbardziej przydatnego w codziennym użytkowaniu wyposażenia bez podwyższających cenę zbędnych dodatków. 

produkt archiwalny – niedostępny

Zaawansowany tryb nocny z aktywnym filtrem światła NightVision

W najtrudniejszych warunkach oświetleniowych lub w prawie całkowitej ciemności standardowy rejestrator nie jest w stanie zapewnić nagrań szczegółowego obrazu o wysokiej jakości. Neoline Wide S39 jest wyposażony w unikalny obiektyw z systemem NightVision, który przy bardzo słabym oświetleniu automatycznie przełącza filtr podczerwieni w tryb przezroczysty. Dzięki temu obraz staje się czarno-biały o znacznie podwyższonej szczegółowości, co bardzo pozytywnie wpływa na jakość nagrań wykonywanych przy bardzo małej ilości światła. Takiej funkcji trudno znaleźć w innych niedrogich standardowych rejestratorach.

Obraz o wysokiej jakości Full HD

Wysoka jakość i szczegółowość obrazu zapisywanego przez Noeline Wide S39 są osiągane dzięki zastosowaniu bardzo wydajnego procesora Novatec, matrycy Aptina, funkcji WDR oraz wysokiej klasy obiektywu z systemem NightVision. Taka mocna baza techniczna umożliwia rejestratorowi nagrywanie filmów o rozdzielczości Full HD 1920x1080px z szybkością 30 klatek na sekundę. Pozwala to uzyskać szczegółowy obraz o wysokiej jakości zarówno w świetle dziennym, jak i w nocy.

WDR - poprawa jakości obrazu w trudnych warunkach

Neoline Wide S39 jest wyposażony w funkcję WDR (Wide Dynamic Range), która poprawia jakość obrazu poprzez zrównoważenie jego parametrów w intensywnie i szybko zmieniających się warunkach oświetleniowych. Jest to szczególnie ważne, np. przy wjeżdżaniu do tunelu i wyjeżdżaniu z niego w bezpośrednie, mocne światło słoneczne. Dzięki funkcji WDR jakość nagrań wideo z rejestratora Neoline Wide S39 zawsze będzie wysoka, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Obiektyw o bardzo szerokim kącie widzenia

Wideorejestrator Neoline Wide S39 został wyposażony w wysokiej jakości szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 160º, który bez problemu obejmuje 5 pasów jezdni. Rejestrator nagrywa naprawdę wszystko, co dzieje się na drodze, dzięki czemu nagrania mogą być pomocne podczas oceny zdarzeń na drodze lub przy rozstrzyganiu ewentualny sporów.

Duży ekran z interfejsem przyjaznym dla użytkownika

Neoline Wide S39 posiada intuicyjny interfejs obsługi oraz duży wyświetlacz o przekątnej 3 cale, który pozwala wygodnie przeglądać nagrane filmy na rejestratorze oraz zapewnia komfortową obsługę urządzenia. Nawet mało doświadczony użytkownik będzie mógł z niego sprawnie korzystać już od pierwszego włączenia.

Ważny asystent w razie kolizji lub wypadku

Wideorejestrator Neoline Wide S39 posiada możliwość dodawania do nagrywanych filmów wideo oraz wyświetlania znaczników zawierających datę, czas i numer rejestracyjny pojazdu. Pliki wideo, które podczas odtwarzania posiadają widoczne znaczniki daty i czasu, mogą być dopuszczone oraz uwzględnione jako materiał dowodowy podczas rozstrzygania spornych spraw.

Tryb parkingowy

Neoline Wide S39 jest wyposażony w tryb parkingowy współpracujący z zaawansowanym czujnikiem ruchu i trójosiowym akcelerometrem (G-sensor). Rejestrator może być używany jako urządzenie monitorujące na parkingu lub podczas nocnego postoju samochodu, które będzie wykonywać nagrania potwierdzające wandalizm, stłuczki lub kradzież. Wbudowany czujnik ruchu aktywuje nagrywanie wideo, gdy ruchomy obiekt pojawi się w polu widzenia obiektywu kamery, a akcelerometr dodatkowo zabezpieczy pliki wideo przed nadpisaniem w przypadku wykrycia wibracji lub kolizji.

Dodatkowe funkcjonalności

Neoline Wide S39 może się pochwalić zaawansowanymi funkcjami, których nie powinno zabraknąć w dobrym rejestratorze. Nagrywanie dźwięku, wykrywanie ruchu, nagrywanie w pętli, możliwość szybkiego obrotu rejestratora w stronę bocznego okna lub do wnętrza kabiny samochodu gwarantują zachowanie wszystkich szczegółów z każdej podróży.

Copyright © ESSA  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie opracowane przez firmę ESSA materiały graficzne i tekstowe, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne oraz opisy produktów marki Neoline w polskiej wersji językowej, które zostały opublikowane tutaj, a także na dowolnej innej stronie internetowej zarządzanej przez firmę ESSA są prawnie chronioną oryginalną własnością intelektualną firmy ESSA. Bez pisemnej zgody firmy ESSA zabronione jest ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja, publikacja oraz wszelkie inne wykorzystanie do celów komercyjnych. Z materiałów tych mogą korzystać bez specjalnej zgody tylko odbiorcy hurtowi współpracujący z ESSA, jeżeli produkty marki Neoline prezentowane w ich ofertach są dostarczane wyłącznie przez firmę ESSA.