NEOLINE Fixit Qi M2

Wysokiej jakości  magnetyczny uchwyt samochodowy z funkcją szybkiego ładowania indukcyjnego w standardzie Qi. Jest to najwygodniejszy uchwyt z ładowarką w ofercie Neoline zapewniający bezpieczne i stabilne utrzymywanie smartfona za pomocą potężnych magnesów. Technologia Qi umożliwia bezpieczne bezprzewodowe ładowanie telefonu, które rozpocznie się automatycznie po umieszczeniu telefonu w uchwycie. Po całkowitym naładowaniu baterii telefonu ładowarka wyłączy się (przejdzie w stan czuwania). W zestawie znajdują się dwie końcówki montażowe umożliwiające zamocowanie uchwytu do kratki nawiewów powietrza w kabinie samochodu lub przyklejenie go do płaskiej powierzchni za pomocą mocnej taśmy samoklejącej 3M (np. do kokpitu). Kulisty przegub zapewnia obrót w zakresie 360 stopni, co umożliwia ustawienie uchwytu pod najbardziej odpowiednim kątem. Smartfon jest utrzymywany za pomocą bardzo mocnych magnesów neodymowych wbudowanych w dolną cześć uchwytu. Aby zapewnić odpowiednią siłę trzymania smartfona należy na jego dolną część tylnej obudowy lub wewnątrz jego etui ochronnego nakleić cienką stalową płytkę, dzięki której magnesy uchwytu będą w stanie stabilnie utrzymać smartfon. W zestawie znajdują się dwie stalowe płytki (do wyboru zewnętrzna i wewnętrzna).

UWAGA!  Efektywność ładowania ulegnie zmniejszeniu lub ładowanie może być całkowicie niedostępne, jeżeli pomiędzy obszarem ładowania uchwytu, a tyłem smartfona będzie się znajdować jakaś metalowa część (np. etui, dodatkowa obudowa) o grubości większej niż 4 mm.

Copyright © ESSA  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie opracowane przez firmę ESSA materiały graficzne i tekstowe, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne oraz opisy produktów marki Neoline w polskiej wersji językowej, które zostały opublikowane tutaj, a także na dowolnej innej stronie internetowej zarządzanej przez firmę ESSA są prawnie chronioną oryginalną własnością intelektualną firmy ESSA. Bez pisemnej zgody firmy ESSA zabronione jest ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja, publikacja oraz wszelkie inne wykorzystanie do celów komercyjnych. Z materiałów tych mogą korzystać bez specjalnej zgody tylko odbiorcy hurtowi współpracujący z ESSA, jeżeli produkty marki Neoline prezentowane w ich ofertach są dostarczane wyłącznie przez firmę ESSA.