O marce NEOLINE

Neoline jest wiodącym europejskim producentem i dostawcą szerokiej gamy innowacyjnych produktów z branży elektroniki samochodowej. Firma powstała w 2007 roku i w tamtym okresie jej głównym celem była produkcja urządzeń nawigacyjnych GPS. Pod koniec 2009 roku firma Neoline wprowadziła na rynek pierwszy wideorejestrator samochodowy

W kolejnych latach, będąc już jednym z liderów rynku, Neoline szybko rozszerza swoją ofertę o wykrywacze radarów (antyradary), ładowarki uniwersalne i przetwornice napięcia. Do oferty dołączają również zaawansowane technologicznie wideorejestratory samochodowe zwane „hybrydami”. Są to urządzenia zawierające w jednej obudowie wideorejestrator, wysokiej klasy antyradar, moduł GPS oraz bazę fotoradarów i kamer kontroli prędkości i ruchu drogowego. 

Eksperci Neoline w oparciu o istniejące doświadczenia, badania i potrzeby rynku ciągle wdrażają nowe pomysły i ulepszenia. Opracowują również nowe produkty zgodnie z dewizą firmy „Dostarczając innowacyjnych rozwiązań, Neoline sprawia, że codzienne życie staje się łatwiejsze”. 

Wysoka jakość urządzeń Neoline była wielokrotnie doceniana przez światowych ekspertów, co potwierdzają liczne międzynarodowe nagrody i wyróżnienia. W 2015 r. „hybryda” marki Neoline X-COP 9700 otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Award – Product Design 2015. Marka Neoline i jej produkty wielokrotnie zdobywały również największe wyróżnienia konsumenckie w kategorii „Produkt Roku”. Produkty marki Neoline są obecnie dostępne na rynkach wielu krajów Unii Europejskiej (między innymi w Niemczech, Holandii, Norwegii, Rumunii, Czechach, Słowacji, Estonii, Łotwie, Litwie i w Polsce), a także w Rosji, na Ukrainie, Białorusi, w Uzbekistanie i Kazachstanie. Siedziba Neoline Europe znajduje się na Litwie.  

 

Sprzedaż detaliczna i hurtowa:

ESSA 
ul. Jana Robaka 7
35-230 Rzeszów 
Tel.: 17 857-58-30
e-mail: info@essa.com.pl
www.caraudiosklepy.pl