NEOLINE T24

Hulajnoga elektryczna Neoline T24 to niezawodny, kompaktowy, lekki i wygodny model o dobrym wyważeniu relacji ceny do jakości, maksymalnie przystosowany do użytkowania w nowoczesnych warunkach dużego miasta. Nowy, modny design i ulepszona konstrukcja. 

Cena:  1999 zł

NIEZAWODNOŚĆ UKRYTYCH POŁĄCZEŃ

Przewody elektryczne i przewody hamulcowe są schowane w ramie hulajnogi. Takie ułożenie przewodów i linek hamulcowych zapewnia większe bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia podczas jazdy na hulajnodze.

KOŁA

Pompowane opony w rozmiarze 10 i 10,5 cala posiadają szeroki i głęboki bieżnik, który zapewnia lepszą przyczepność w trudnych warunkach (znaki poziome na drodze, mokry asfalt, płyty chodnikowe) dzięki większemu kontaktowi z nawierzchnią drogi. Co więcej – skuteczniej tłumią drgania podczas jazdy po nierównych nawierzchniach.

HAMULCE

Model NEOLINE T24 wyposażony jest w dwa rodzaje hamulców: tylny hamulec tarczowy sterowany dźwignią przy kierownicy oraz hamulec elektryczny z czujnikiem, który umożliwia aktywne i bardziej płynne zmniejszanie prędkości.

MECHANIZM SKŁADANIA

Składanie hulajnogi nigdy nie było prostsze – wystarczy, że użytkownik naciśnie tylko jeden uchwyt, który znajduje się z przodu kolumny kierownicy, a następnie po prostu zablokuje kolumnę kierownicy na tylnym błotniku. Mechanizm wykonany jest w technologii typu „jaskółczy ogon”, co wraz z materiałem, z którego jest wykonany (aluminium wykorzystywane w lotnictwie) gwarantuje niezawodność i trwałość mechanizmu.

KOŁO NAPĘDOWE

Koło napędowe znajduje się z tyłu, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wykorzystania całej mocy hamulca elektrycznego bez żadnych ograniczeń. Umożliwia to także pokonywanie wzniesień o większym nachyleniu, większą kontrolę nad hulajnogą na śliskich nawierzchniach oraz brak poślizgu podczas jazdy pod górę. Sterowanie napędem odbywa się za pomocą bardzo wygodnego w obsłudze spustu przyspieszenia, który jest umieszczony przed prawym uchwytem kierownicy. Zastosowanie spustu przyspieszenia pod prawym palcem wskazującym zamiast często spotykanej dźwigni sterowanej kciukiem rozwiązuje problem drętwienia nadgarstka z powodu ciągłego napięcia i unieruchomienia ręki w tej samej niewygodnej pozycji.

TEMPOMAT

Dla łatwiejszej i bardziej komfortowej jazdy ten model hulajnogi wyposażony jest w funkcję tempomatu. Po jej uruchomieniu hulajnoga automatycznie utrzymuje ustawioną prędkość. Dzięki temu nie musisz trzymać dźwigni przyspieszania – Twoja ręka odpoczywa. Ze względów bezpieczeństwa każde użycie hamulca powoduje wyłączenie tempomatu.

OŚWIETLENIE LED

Model NEOLINE T24 posiada wbudowaną w błotnik tylną lampę z jasnym migającym światłem hamowania oraz przedni reflektor LED o mocy 2,4 W z możliwością regulacji kąta świecenia.

WIELOFUNKCYJNY WYŚWIETLACZ

Wyświetlacz informuje o stanie naładowania akumulatora, wybranym trybie prędkości (Eco, Standard i Drive), aktualnej prędkości, przebytym dystansie (całkowitym i aktualnym) oraz stanie włączenia oświetlenia drogowego.