AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

Aktualizacje oprogramowania systemowego oraz baz danych GPS z lokalizacją fotoradarów dla wideorejestratorów Neoline.

Neoline G-Tech X27

 • G-Tech X27 Firmware PL – 2019.09.03
  Aktualizacja oprogramowania systemowego. Dodano menu ustawień w języku polskim. Ta wersja oprogramowania jest już zainstalowana fabrycznie w urządzeniach sprzedawanych od września 2019. Klientom, którzy wcześniej kupili rejestrator G-Tech X27 z naszej dystrybucji u dowolnego naszego partnera handlowego przesyłamy tą aktualizację bezpłatnie e-mailem. Prosimy przesłać do nas informację z nr seryjnym rejestratora na adres e-mail:  info@essa.com.pl
 • G-Tech X27 – opis nowego procesu aktualizacji bazy GPS 
  Opis nowego procesu aktualizacji online bazy GPS z fotoradarami. Dla rejestratorów G-Tech X27 sprzedawanych od 05.2019r. aktualizacja bazy GPS odbywa się online i nie jest już konieczne pobieranie na dysk komputera PC pliku z najnowszą bazą.

Neoline G-Tech X53

 • G-Tech X53 Firmware v2.2.3_RU – 2019.11.27
  Aktualizacja oprogramowania systemowego – najnowsza wersja, która w tej chwili (przejściowo) jest dostępna tylko z komunikatami głosowymi w języku rosyjskim. Aktualizacja zawierająca komunikaty w języku angielskim jest w trakcie opracowania i ma być dostępna w późniejszym terminie. W tej wersji dokonano usprawnień działania aplikacji Wi-Fi dla systemu iOS i Android. Wyeliminowano także przyczynę przypadkowego (od czasu do czasu) generowania zbędnych nagrań do folderu „Event” w podobny sposób, jakby zadziałał czujnik wstrząsów (G-sensor), pomimo że w tym czasie wstrząsy nie występowały. Nie jest to szkodliwe dla pracy rejestratora, ale powoduje szybsze zapełnienie folderu „Event” niepotrzebnymi nagraniami, których zapis sygnalizuje dodatkowy dźwięk (pi-pi). To oprogramowanie można bezpiecznie używać. Obsługa nie ulelega zmianie – menu aplikacji na smartfony działa jak dotychczas w języku angielskim. W języku rosyjskim jest tylko kilka komunikatów głosowych (np. podczas uruchamiania i wyłączania silnika), które i tak większość użytkowników wyłącza w menu ustawień. W każdej chwili można również powrócić do poprzedniej wersji fabrycznej v2.1.9_EN zawierającej komunikaty głosowe w języku angielskim. 
 • Neoline PC Viewer 1.0.0.5
  Dedykowana przeglądarka na komputery PC umożliwiająca wygodne przeglądanie nagrań wideo zapisanych przez rejestrator.

Neoline G-Tech X72

 • G-Tech X72 Firmware EU – 2019.10.16
  Aktualizacja oprogramowania systemowego. Dodano współpracę z opcjonalnym 3-przewodowym kablem zasilającym „Neoline X7 Fuse Cord” umożliwiającym automatyczne załączanie i wyłączanie trybu parkingowego za pomocą stacyjki pojazdu (ACC).

Neoline G-Tech X74

 • G-Tech X74 GPS Data Base – 2019.11.25 
  Aktualizacja bazy danych GPS z lokalizacją fotoradarów i kamer drogowych. Sposób wykonania aktualizacji jest opisany w instrukcji obsługi rejestratora.
 • G-Tech X74 Firmware EU – 2019.12.05 
  Aktualizacja oprogramowania systemowego. Dodano język polski w zakładce menu dotyczącej prędkości i ostrzeżeń przed fotoradarami. Wyeliminowano samoczynne wyłączanie się rejestratora po 3 minutach, jeśli w menu zostały wybrane niewłaściwe ustawienia trybu parkingowego. 

Neoline X-COP R700

 • X-COP R700 GPS Data Base – 2019-11-25
  Aktualizacja bazy danych GPS z lokalizacją fotoradarów i kamer drogowych. Dla prawidłowego działania bazy GPS zaleca się wcześniej uaktualnić oprogramowanie systemowe do najnowszej dostępnej wersji.

Neoline X-COP 9100s

 • X-COP 9100s GPS Data Base – 2019.11.25
  Aktualizacja bazy danych GPS z lokalizacją fotoradarów i kamer drogowych. Dla prawidłowego działania bazy GPS zaleca się wcześniej uaktualnić oprogramowanie systemowe do najnowszej dostępnej wersji.