AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

Aktualizacje oprogramowania systemowego oraz baz danych GPS z lokalizacją fotoradarów dla wideorejestratorów Neoline.

Neoline Wide S31

Neoline Wide S61

Neoline G-Tech X27

 • G-Tech X27 – opis nowego procesu aktualizacji online bazy GPS 
  Opis nowego procesu aktualizacji online bazy GPS z fotoradarami. Dla rejestratorów G-Tech X27 sprzedawanych od 05.2019r. aktualizacja bazy GPS odbywa się online po podłączeniu modułu GPS do komputera. Nie jest już konieczne pobieranie na dysk komputera PC pliku z najnowszą bazą.

Neoline G-Tech X53

 • G-Tech X53 Firmware v2.2.4_EN_MKH – 2020.02.13
  Aktualizacja oprogramowania systemowego – wersja z komunikatami głosowymi w języku angielskim, w której wyeliminowano przypadkowe (od czasu do czasu) generowanie zbędnych nagrań do folderu „Event” w podobny sposób, jakby zadziałał czujnik wstrząsów (z sygnalizacją dźwiękową „pi-pi”) pomimo, że w tym czasie wstrząsy nie występowały. Skutkowało to gromadzeniem niepotrzebnych nagrań na karcie pamięci w folderze „Event”. Ta wersja oprogramowania dodaje do nagrań znacznik prędkości z GPS w milach na godzinę. Wkrótce ma być dostępne oprogramowanie z prędkością w „km/h”. W każdej chwili można powrócić do poprzedniej wersji oprogramowania v2.1.9_EN.
 • G-Tech X53 Firmware v2.2.3_RU – 2019.11.27
  Aktualizacja oprogramowania systemowego – wersja z komunikatami głosowymi w języku rosyjskim (można je wyłączyć), w której wyeliminowano przypadkowe (od czasu do czasu) generowanie zbędnych nagrań do folderu „Event” w podobny sposób, jakby zadziałał czujnik wstrząsów (z sygnalizacją dźwiękową „pi-pi”) pomimo, że w tym czasie wstrząsy nie występowały. Skutkowało to gromadzeniem niepotrzebnych nagrań na karcie pamięci w folderze „Event”. Ta wersja oprogramowania dodaje do nagrań znacznik prędkości z GPS w „km/h”. W każdej chwili można powrócić do poprzedniej wersji oprogramowania.
 • Neoline PC Viewer 1.0.0.5
  Dedykowana przeglądarka na komputery PC umożliwiająca wygodne przeglądanie w oryginalnej jakości nagrań wideo zapisanych przez rejestrator na karcie mocroSD.

Neoline G-Tech X72

 • G-Tech X72 Firmware – 2019.10.16
  Aktualizacja oprogramowania systemowego. Dodano współpracę z opcjonalnym 3-przewodowym kablem zasilającym „Neoline X7 Fuse Cord” umożliwiającym automatyczne załączanie i wyłączanie trybu parkingowego za pomocą stacyjki pojazdu (ACC).

Neoline G-Tech X74

 • G-Tech X74 GPS Data Base – 2020.05.19 
  Aktualizacja bazy danych GPS z lokalizacją fotoradarów i kamer drogowych. Zaleca się, aby wcześniej zainstalować najnowszą wersję oprogramowania systemowego (Firmware X74_01.10.20). Sposób wykonania aktualizacji bazy danych GPS jest opisany w instrukcji obsługi rejestratora. 
 • G-Tech X74 Firmware X74_01.10.20 – 2020.01.30 
  Aktualizacja oprogramowania systemowego. Redystrybucja pamięci wewnętrznej urządzenia dla poprawnego działania z rozszerzoną bazą danych GPS. INSTALACJA – skopiuj do katalogu głównego karty pamięci microSD dwa rozpakowane pliki „LD96658A.bin” oraz „FW96650A.bin”. Włóż kartę do czytnika  rejestratora i uruchom go (podłącz zasilanie). Aktualizacja rozpocznie się automatycznie (dioda LED szybko miga) i będzie przebiegać w dwóch etapach. Po pierwszym etapie urządzenia włączy się na kilka sekund, a następnie po chwili wyłączy się i rozpocznie się drugi etap aktualizacji (dioda LED szybko miga). Po zakończeniu aktualizacji oprogramowania systemowego należy zainstalować najnowszą wersję bazy danych GPS z lokalizacją fotoradarów.
 • G-Tech X74 Firmware – 2019.12.09 
  Aktualizacja oprogramowania systemowego. Poprawiono algorytm czujnika ruchu w trybie parkowania oraz nazwy pozycji menu w języku angielskim. Po wykonaniu aktualizacji oprogramowania systemowego należy zainstalować najnowszą wersję bazy danych GPS z lokalizacją fotoradarów.
 • G-Tech X74 Firmware – 2019.11.25 
  Aktualizacja oprogramowania systemowego. Dodano język polski w zakładce menu dotyczącej prędkości i ostrzeżeń przed fotoradarami. Wyeliminowano samoczynne wyłączanie się rejestratora po 3 minutach, jeśli w menu zostały wybrane niewłaściwe ustawienia trybu parkingowego. 

Neoline G-Tech X76

 • G-Tech X76 Firmware  (factory default) – wkrótce 
  Oprogramowanie systemowego – wersja fabryczna.  
 • G-Tech X76 – instrukcja aktualizacji oprogramowania – wkrótce
  Instrukcja instalacji oprogramowania systemowego.

Neoline G-Tech X77

Neoline X-COP 9100s

 • X-COP 9100s GPS Data Base – 2020.05.05
  Aktualizacja bazy danych GPS z lokalizacją fotoradarów i kamer drogowych. Dla prawidłowego działania bazy GPS zaleca się wcześniej uaktualnić oprogramowanie systemowe do najnowszej dostępnej wersji.