NEOLINE Fuse Cord X-COP

Oryginalny 3-przewodowy kabel zasilający Neoline, który umożliwia stałe podłączenie do instalacji samochodu 12/24V wideorejestratorów i urządzeń hybrydowych Neoline z serii X-COP.

Kabel umożliwia wykonanie ukrytej instalacji podłączonej na stałe do ciągłego zasilania 12/24V, np. w skrzynce bezpieczników samochodu oraz do załączanego stacyjką obwodu akcesoryjnego ACC (lub zapłon). Idealnie nadaje się do automatycznego załączania / wyłączania trybu parkingowego za pomoca stacyjki pojazdu. Jeśli zostanie wyłączony silnik samochodu (zapłon lub ACC), wówczas moduł GPS i moduł radarowy antyradaru zostaną wyłączone, natomiast wideorejestrator będzie kontynuował pracę dzięki stałemu podłączeniu do instalacji samochodu dostarczającej ciągłego zasilania. Po upływie czasu ustawionego w menu urządzenia wideorejestrator/hybryda automatycznie przejdzie w tryb parkingowy wyłączając diodę LED i wyświetlacz. W przypadku zadziałaniu czujnika ruchu lub czujnika uderzenia (G-sensor) rejestrator uruchomi nagrywanie zdarzenia zapisując pliki w oddzielnym folderze przeznaczonym dla trybu parkingowego. Po uruchomieniu silnika (po załączeniu stacyjki) rejestrator/hybryda przejdzie w tryb standardowej pracy i automatycznie rozpocznie nagrywanie podczas jazdy.

Copyright © ESSA  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie opracowane przez firmę ESSA materiały graficzne i tekstowe, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne oraz opisy produktów marki Neoline w polskiej wersji językowej, które zostały opublikowane tutaj, a także na dowolnej innej stronie internetowej zarządzanej przez firmę ESSA są prawnie chronioną oryginalną własnością intelektualną firmy ESSA. Bez pisemnej zgody firmy ESSA zabronione jest ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja, publikacja oraz wszelkie inne wykorzystanie do celów komercyjnych. Z materiałów tych mogą korzystać bez specjalnej zgody tylko odbiorcy hurtowi współpracujący z ESSA, jeżeli produkty marki Neoline prezentowane w ich ofertach są dostarczane wyłącznie przez firmę ESSA.